Jak na pitný režim během suchého února 2023

Jak na pitný režim během suchého února 2023

.

Vítej ve světě waterdrop®…Novaku Djokovići. Načítání Jak na pitný režim během suchého února 2023 2 minut Další Král večírků

Máš plné odhodlání dát si měsíc přestávku od alkoholických nápojů a zlepšit svůj standardní pitný režim, a lámeš si hlavu jak na to?


Začni vodou! Voda je pro naše tělo stěžejní nejen pro to, že je jeho většinovou součástí. Ovlivňuje i jeho správné fungování...ať už mysli, mozku nebo orgánů. Výrazný vliv má i na naši pokožku.


Pokud ti samotná voda není příliš pochuti, nebo si ji čas od času chceš zpestřit, nabízí ti waterdrop® skvělou možnost svou širokou nabídkou několika produktovými řadami, které tě podpoří kdykoliv a kdekoliv.


Microdrinky

Nejen kdykoliv a kdekoliv, ale i kdokoliv. Děti, těhotné i kojící ženy...vychutná si je každý. Neobvyklé a lahodné kombinace, které obohatí tvůj pitný režim a chuťové pohárky ti poděkují.

 

 

 

Microtea

Zima tě nerozhodí! Tvůj oblíbený čaj po ruce, hotový během chvilky a bez čajových sáčků. Zahřeješ se a nemusíš řešit a zdržovat se vyhazováním sáčků. Pití čaje nebylo nikdy snazší.

 

 

Microenergy

Potřebuješ dodat energii? Řada Microenergy je pro to správnou volbou. Skvělá chuť, nakopne tě díky přírodnímu kofeinu, a navíc je zcela bez cukru. Vyraz na výšlap, do fitka, nebo kamkoliv, kde budeš potřebovat vlnu energie.

 

 

Microlyte

Snadná regenerace i hydratace! Máš po náročném výkonu? Doplň minerály, vitamíny a elektrolyty a napomoz svému tělu k snazší regeneraci.

Všechny nápoje si můžeš oživit ovocem, bylinkami, nebo si dát vodu s citronem. Volba je jen na tobě.

 

Sleduj náš blog pro recepty mocktailů, které si můžeš připravit a sdílet například na oslavách.

Malý tip: nezapomínej mít vždy u sebe svou udržitelnou lahev, která ti s dodržováním pitného režimu bude pomáhat