Vychutnej si léto ještě víc ☀

Vychutnej si léto ještě víc ☀

Horké dny jsou v plném proudu. Jak si je co nejvíc užít? Přece se skvělými zážitky a dobrou náladou.

Pomůže ti s tím oblíbený Microdrink VIBE, který je zpět a zůstane nám tu už na stálo! Nefalšovaná chuť svěží a ovocné kombinace exotického physalis, voňavého rozmarýnu a oblíbené máty povzbudí v každé horku.
Užij si léto na plné pecky ☀ Načítání Vychutnej si léto ještě víc ☀ 1 minuta Další Co jsou to elektrolyty?
Horké dny jsou v plném proudu. Jak si je co nejvíc užít? Přece se skvělými zážitky a dobrou náladou.

Pomůže ti s tím oblíbený Microdrink VIBE, který je zpět a zůstane nám tu už na stálo! Nefalšovaná chuť svěží a ovocné kombinace exotického physalis, voňavého rozmarýnu a oblíbené máty povzbudí v každé horku.
Skvělý drink VIBE nejen osvěží organismus během tropických dnů, ale především se postará o kvalitní pitný režim, který díky udržitelné skleněné lahvi můžeš mít kdekoli s sebou. Ať už je to zahrada, koupaliště nebo vysněná dovolená, VIBE bude všude skvělým parťákem na osvěžení.

Waterdrop k letní kolekci připravil i praktické a designové doplňky, které nesmí chybět správnému drinku. 🍹 Nerezový shaker a silikonová forma na led se postarají o správný poměr ingrediencí a ledovou teplotu, kterou během horkých dnů každý ocení.

A to není vše, právě probíhají waterdrop® Summer VIBEs - největší letní nákupní horečka svého druhu, nakup za ty nejlepší ceny své oblíbené produkty. Stačí si vybrat ze skvělých nabídek, které ti waterdrop® přináší.
Nenechej si ujít waterdop® Summer VIBEs!