Řešení pro podnikání

waterdrop™ - Kancelář

Mějte waterdrop™ v kanceláři vždy po ruce a dopřejte zaměstnancům i svým zákazníkům osvěžující, inovativní a zdravou alternativu k pití. Podpořte pití vody a pohodu tím, že vykážete nezdravé nápoje ze svých prostor.

Máme řešení pro každou příležitost, ať už si přejete elegantní řešení do konferenční místnosti nebo do zaměstnanecké kuchyňky. Díky odlehčenému 100% biologicky odbouratelnému obalu přispíváme ke snižování odpadů. Používání plastových lahví se pitím drinků waterdrop stává nadbytečným a zásluhou nízké převozní váhy také napomáháme redukci CO2. Staňte se součástí rodiny waterdrop a přispějte k redukci odpadů.

Kontaktujte nás pro zaslání nabídky

waterdrop™ - Wellness a Lifestyle

Přesně víte, co je dobré pro vaše hosty. Waterdrop dodává nový a neočekávaný rozměr zákaznickému prožitku ve vašem hotelu, salónu krásy, fitness studiu nebo lázních. Ať už si jej host vychutnává v soukromí svého pokoje, prostorách wellness nebo na baru, waterdrop je díky výtažkům ze superpotravin a vitamínům velmi příjemným a zdravým potěšením bez cukru.

Rádi bychom vám představili různé způsoby využití a balení. Samozřejmostí je možnost umístění vašeho loga na produkt waterdrop.

Kontaktujte nás pro zaslání nabídky

waterdrop™ - daruj něco vyjímečného

Hledáte originální dárek pro vaše zákazníky, zaměstnance, či obchodní partnery? Waterdrop přichází s jednoduchým řešením. Vyberte si dle vašeho přání, darujte nejmenší balíček waterdrop Discovery Kit (4 ks), nebo stylový dřevěný box.

Waterdrop nabízí zcela nový, inovativní a osobní dárek pro každou příležitost.

Kontaktujte nás pro zaslání nabídky

waterdrop™ - Události, společenské akce

Plánujete účast na veletrhu a chcete váš stánek ozvláštnit inovativním řešením nebo pozvednout vaši akci novým typem nápoje? Waterdrop je osobitým prvkem pro každou příležitost. Jsme tu pro vás, ať už si přejete umístit na vašem stánku nápojový bar waterdrop s osvěžující prezentací našich brand agentů nebo začlenit waterdrop do vaší nabídky nápojů.

Kontaktujte nás pro řešení vaší události (eventu)

waterdrop™ - obchodní partnerství

Zaujal vás Waterdrop natolik, že byste jej rádi začlenili do vaší nabídky a stali se jedním z našich exkluzivních partnerů? Distribuujeme Waterdrop celosvětově za pomoci vybraných a důvěryhodných partnerů. Ozvěte se nám pro více informací a osobní setkání.

Sjednejte si s námi schůzku