Naše ingredience:

Malá věda o jídle:

Nejlepší ingredience z celého světa zabalené v jedné malé kostce.

Naše ingredience:

Malá věda o jídle:

Nejlepší ingredience z celého světa zabalené v jedné malé kostce.

Ovocné a bylinné extrakty

Ovocné a bylinné extrakty

Waterdrop Limette

Limeta

Přírodní aroma a chuť limetky vytvoří z tvé vody osvěžující zážitek. Zelené ovoce z jihovýchodní Asie pochází z rostliny Citrus latifolia a díky své jedinečné chuti, vysokému obsahu vitamínů a antioxidantů získalo světovou slávu. Jedinečná chuť a okouzlující živé barvy jsou doslova dech beroucí.

Waterdrop Baobab

Baobab

Extrakt baobabu obsažený v kapslích FOCUS pochází z plodu stromu baobab. Rodilí Afričané jej nazývají "stromem života", protože baobab dokáže doslova dělat zázraky. Po celá staletí je používaný lidmi v Africe jako zdroj zdraví a pohody.

Waterdrop Baobab

Acerola

Objev v kapslích FOCUS chuť extraktu z aceroly, který Mayové po staletí využívají jako důležitý a nepostradatelný zdroj potravy. Ohnivě červená bobule je často v Evropě nazývána jako třešeň acerola. Je známá svou plnou kyselou chutí, která tě osvěží.

Waterdrop Hibiskus

Ibišek

Extrakt z květů ibišku je původem z tropických oblastí tohoto světa. Tam se stal nádherný ibiškový květ známým pro své relaxační účinky a pod jménem Agua de Jamaica okouzlil celý svět. Ačkoli existuje více než 600 známých druhů, vždy vyniká svým výrazným kalichem a plnou unikátní chutí.

Waterdrop Aronia

Arónie

Užij si relax skrytý v přírodní chuti a aroma arónie. Bobule arónie má své kořeny v Severní Americe, kde je po staletí nedílnou součástí jídelníčku indiánů v chladných měsících. Nyní je velmi oblíbenou bobulí pro svou výraznou chuť, vysoké množství antioxidantů a intenzivní aroma. 

Waterdrop Cranberry

Brusinka

Osvěžující přírodní kyselejší chuť a lákavá vůně brusinky jsou naprosto neodolatelné. Brusinky jsou pěstované ve velké části Evropy, v Kanadě a Americe. Populární ovoce je v dnešní době po celém světe oblíbené především pro svou osvěžující chuť a účinky na celý organizmus. 

Waterdrop Hagebutte

Šípek

Extrakt z malých červeno-oranžových šípků obsažený v DEFENCE je skutečnou aliancí hodnotných složek. Ne bezdůvodně nazýváme šípek králem superpotravin. Díky svým vlastnostem extrakt ze šípku láskyplně dokresluje v DEFENCE překvapivou explozi chutí.

Waterdrop Moringa

Moringa

V DEFENCE najdeš mimořádný extrakt z moringy. Strom moringy má své kořeny na úpatí Himalájí, odkud si vybojoval celosvětovou slávu. Některé kultury moringu také nazývají stromem zázraků, díky vysoké koncentraci živin.

Waterdrop Johannisbeere

Černý rybíz

Přírodní aroma s chutí černého rybízu přináší bohatou vůni pro ten pravý prožitek. Sladkokyselá chuť oblíbené temně fialové bobule dodává BOOSTu nezaměnitelnou svěžest.

Waterdrop Holunder

Černý bez

Typická plná vůně spolu s bohatou chutí květů bezu je naprosto neodolatelná. Omamně vonící jemné květy a jejich fascinující chuť proslavily černý bez na tisíciletí. V kombinaci s açaí a černým rybízem chuť bezu vykvétá a těší tvoje chuťové pohárky.

Waterdrop Acai

Açaí

Už domorodci v Jižní Americe tyto pozoruhodné bobule Açaí sklízeli v deštných pralesích. BOOST obsahuje cenný extrakt z tropického ovoce, které je po staletí tradičním jídlem amazonských národů. Tmavé bobule se ti můžou zdát malé, ale dodají tvému tělu ten správný BOOST.

Waterdrop Mango

Mango

Objev naši nejnovější chuť GLOW provoněnou  sladkým letním mangem. Divoce rostoucí mango ze stromu Mangifera sylvatica je nebesky šťavnaté. Ovoce bylo poprvé zdokumentované v indickém regionu před mnoha lety. Mango, mimochodem spřízněné s kešu ořechy, ve všech jeho barvách a velikostech milujeme pro jeho čerstvou, zralou a naprosto omračující chuť.

Waterdrop Kaktusfeige

Opuncie

Zrozená v Americe a používaná jako lék Aztéků. Šťavnatá sladká opuncie známá jako Ficus-indica obohacuje svými výtažky naše kapsle. Měkké, převážně žlutooranžově načervenalé plody s jedlými semeny jsou zdrojem energie a živin. Miliony milovníků si nedokážou představit žít bez ní.

Waterdrop Artischoke

Artyčok

Extrakt z fialového květu rostliny Giant Thistle obsažený v GLOW má za sebou nejeden květnatý příběh. Původně byl artyčok domovem ve středomoří. Ale velmi rychle si našel cestu přes moře do celého světa. Nejen pro své léčivé účinky, ale především pro svou jemnou a jedinečnou chuť, které ani George Washington nemohl odolat.

Waterdrop Pfirsich

Broskev

Přírodní vůně s aroma broskví v YOUTH oživí tvůj svět. Sladká, šťavnatá chuť broskve připomíná bezstarostné letní dny v sadu babičky. Oranžové ovoce je oblíbené pro svou jedinečnou chuť a vůni, která je doslova dechberoucí. V našich podmínkách dozrává v létě, v kapslích YOUTH ji však můžeš potkávat celoročně.
Už cítíš tu vůni?

Waterdrop Ingwer

Zázvor

Kořeněná a plná zázvorová chuť díky přirozenému aromatu uklidní tvé tělo. Báječná příjemná vůně spolu s chutí zázvoru vzbuzují v těle příjemný pocit tepla a povzbudí tvé smysly.

Waterdrop Ginseng

Ženšen

Ženšen nebo “人参” se používá po celém světě a tradičním způsobem je používán v čínské medicíně, kde je naprosto nepostradatelný. Ženšenový extrakt obsažený v kapslích YOUTH z něj udělá dokonalého společníka pro každý den.

Waterdrop Löwenzahn

Pampeliška

Už jako malé dítě se naučíš rozpoznávat krásné květy pampelišek. Jen velmi málo lidí ví, že její léčivé extrakty byly používány již egypťany. I v dnešní době je odborníky vysoce ceněná.. Pro svých tisíce druhů je pampeliška stejně rozmanitá jako samotné mládí.

Jak to, že je
waterdrop sladký?

Sukralóza:

Používáme sukralosu, aby naše waterdropy získaly příjemně lehkou sladkou chuť. Sukralóza má tu výhodu, že má nízký obsah kalorií a nemá vliv na úroveň hladiny cukru v krvi, tvé zuby i postavu. Důležitým aspektem je vhodnost waterdropu pro diabetiky. Optimální volba pro naši první produktovou linii.

Vše reaguje se vším:

Člověk chytrou kombinací ingrediencí
ovlivňuje jejich účinky.

Sodík:

Pít je základ!

Obecně máme tendenci konzumovat příliš mnoho okyselujících potravin a stimulantů. Sodík je životně důležitý minerální prvek. Patří do skupiny alkalických kovů. V organismu se vyskytuje v rozpustné formě tak jako jiné elektrolyty, a to ve formě sodných iontů. Sodík má kladný náboj, zkratka je Na +. Je základní složkou extracelulární tekutiny, která je uvnitř a vně buněk v krvi a lymfatickém systému. Sodík se převážně získává z jídla. Minimální denní dávka sodíku je 550 miligramů. Denní příjem sodíku je však u většiny lidí však překročen příjmem soli v mnohem vyšší míře, než je optimální. Sodík se vylučuje hlavně ledvinami, tedy močí, a pouze malou částí v malé míře je vylučován žlučí (z tlustého střeva). Tělo také ztrácí sodík potem.

Vzhledem k tomu, že vylučování sodíku je primárně způsobeno/zajišťováno ledvinami, je důležité, pokud jde o příjem jídla obsahujícího sodík, pít dostatek vody. Dostatečná hydratace tedy pomáhá snižování hladiny sodíku v krvi.

Podle předpisů evropské unie je nutno uvést sodík o hmotnosti 2,5g jako "sůl" na výživové tabulce waterdropu.

Srovnání: 1 gram kuchyňské soli obsahuje 400 mg sodíku a 600 mg chloridu 1 gram bikarbonátu sodného obsahuje 284 mg sodíku a je bez chloridů, proto pomáhá proti okyselování těla a bojuje proti efektu způsobenému konzumací okyselujících potravin (např. zvýšená spotřeba masa)

Hydrogenuhličitan sodný:

Stabilní PH pro buňky.

Hydrogenuhličitan sodný - také známý jako "soda" - je endogenní látka, která se v organismu přirozeně vyskytuje přibližně v množství 100g, z toho téměř 70% tvoří rozpuštěný chlorid sodný a přibližně 30% hydrogenuhličitan sodný. (Grafické znázornění ve formě kruhu) a nebo: Znázornění buňky s pH pufrem. Soda je důležitá pro acidobazickou rovnováhu, pro stabilní pH extracelulární tekutiny, a také tekutiny, která se nachází mezi buňkami v krvi a lymfatickém systému.

Kyselina citrónová:

Jak se kyselina citronová rozpouští ve vzduchu (a ne ve vodě):

Kyselina citronová je ovocná kyselina získaná převážně z citrusových plodů. Je užívána po staletí a je také součástí lidského metabolismu. Během látkové výměny v organismu je kyselina metabolizována na vodu a oxid uhličitý, který je vydechován plícemi. Kyselina citronová v našich waterdropech reaguje s uhličitanem sodným a draslíkem. Tím dojde ke vzniku sodných a draselných citrátů, které působí blahodárně na tělo, jinak řečeno, nejsou to soli, ale alkalické kovy.

Objevuj naši skvělou nabídku 

Objednej svoji oblíbenou příchuť nebo zkus některý z našich setů!