Every good warrior needs a shield...
Každý dobrý hrdina potřebuje štít...

Waterdrop® se v boji proti nákaze COVID-19 spojil s firmami, které hledají řešení, a poskytl platformu pro prodej ochranných pomůcek. 10% výroby všech štítů putuje ZDARMA do zdravotnických zařízení.

Není nám to jedno, chceme pomáhat.
waterdrop® se v boji proti nákaze COVID-19 spojil se sdružením firem agroup : Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chráněné dílny Craftwork s.r.o.
Během krátké doby skupina vyvinula efektivní, jednoduchou a především účinnou pomůcku na ochranu tvojí i tvého okolí. Rouška je základ. To už víme. Chraň sebe i svoje blízké jak nejlépe to jde!

Waterdrop Blister

... Shield you can count on
... Štít, na který se můžeš spolehnout

”Chceme pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba, a máme pro vás ochranný obličejový štít. Víme, že všeho je nedostatek, a proto jsme se snažili najít výrobek, který jsme schopni sami vyrobit, a zároveň pomoci.

Společně jsme několik dní ladili to nejoptimálnější, a to s ohledem na množství, které jsme schopni zvládnout, i na cenu tak, aby byl výrobek co nejdostupnější a mohl být vyráběn ve velkém množství.

Naše kapacita je v současnosti 15.000 ks denně.

Jedeme na doraz, na výrobě a balení se podílíme všichni, lidé z výroby, chráněné dílny i lidé z kanceláře. 10% naší kapacity půjde zdarma do nemocnic a všem, kteří jsou v prví linii. Protože nemáme eshop, který zvládne bezproblémový provoz spojili jsme se s našim klientem, který nám zdarma nabídnul svoji platformu, díky moc Waterdropu. Držte se.”

AUTHENTICA, GRD servis, CRAFTWORK


Minimalizuj riziko nakažení.