Malá kostka s velkým efektem.

Vybrané vysoce kvalitní ingredience z celého světa vměstnané do jedné malé kostky.

Pouze to nejlepší je pro tebe dost dobré.

Dlouho jsme pátrali po celém světě, abychom pro tebe našli jen ty nejlepší a nejzdravější ingredience - z Brazílie ti přinášíme acai, z Indie moringu, z Asie ženšen a v neposlední řadě z Afriky baobab. Jednoduše fantazie uzavřená v malé kostce, kterou uvolníš rozpuštěním v chladné vodě.

5 gramů se rovná 1 litru - tomu už říkáme mikro!

Vyrobili jsme mikrodrink, aby přinášel radost a umožnil flexibilitu. Spojili jsme v unikátních kombinacích ingredience z celého světa, stlačili je do malé kostky a stvořili nejmenší a tím i snadno přenosný drink, který jsme nazvali, jak jinak než, mikrodrink.

Jedinečný mix cenných vitamínů, superfood a bylin – malá velká věc napěchovaná zdravím.

Vždy je dobrý důvod pro to se napít.

Určitě jste o tom už slyšeli - dva litry vody denně jsou základ. Dostatečná hydratace pomáhá udržet pozornost a dodává tělu energii. Konzumace příliš malého množství vody nebo naopak příliš velkého množství sladkých nápojů vychýlí naše tělo z přirozené rovnováhy.

Jste rádi flexibilní? To je i waterdrop! Naše mikrodrinky jsou jednotlivě zabalené v recyklovatelném PET obalu, který mu zaručí dlouhou trvanlivost a svěžest a hlavně díky němu můžete mít svůj mikrodrink vždycky u sebe.

Ve srovnání s nápoji v plastových lahvích vyprodukujeme o 97 % méně odpadu. Vychutnejte si kdekoli a kdykoli jedinečný drink bez cukru, aniž byste museli dělat kompromisy.

OBJEVUJ PRODUKTY

Nechte kolem sebe vše plynout - stačí si vybrat.

Podlehni rozmaru a zkus každý den jiný, nebo si zamiluj jen jednu variantu - záleží jen na tobě, jaký impuls k oživení dáš své vodě. Intenzitu drinku si můžeš přizpůsobit podle nálady, ale minimálně doporučujeme 250 ml, ať už perlivé či neperlivé chladné vody.

Kdykoli a kdekoli nalezni harmonii s vodou díky waterdrop.

Empowerment box - 4 varianty na jednom místě

Dovol si být přelétavý - vyzkoušej pokaždé jinou chuť, díky empowerment boxu, který obsahuje FOCUS, BOOST, YOUTH i DEFENCE a dohromady ti přinese 48 magických waterdrop momentů.

K NÁKUPU