Teamwork makes the dream work.

Milujeme vodu.

Máme jasnou a cílevědomou vizi. Chceme pomáhat lidem pít víc vody udržitelným způsobem. Bez plastů, bez cukru, bez umělých barviv a chemických konzervantů. Kapsle z výtažků z ovoce a rostlin i skleněné a nerezové lahve mají kvalitu, za kterou s hrdostí stojíme my i víc než 1 milion našich zákazníků.

My (+ty) jsme Waterdrop.

Jsme součástí mezinárodního love brandu původem z Rakouska. Na denní bázi komunikujeme s ostatními waterdropáky po celém světě. Náš brand zná a miluje čím dál tím víc zákazníků a tak chceme náš tým rozšířit o další srdcaře. O další týmové hráče, kteří s námi budou na jedné lodi.

Na zdraví a na další úspěchy!

Kdo může v Brně říct, že má sexy kvalitní produkt, TOP marketing a raketovou rychlost růstu? My! Naše reklamy můžeš vidět všude.
Na Facebooku, Googlu, v televizi a třeba i ve filmu! V časopisech Harpers bazaar, Elle a dalších jsme jako doma. Produkty potkáš na eshopu, v retailu i v tisících domácnostech. 

Ahoj, já jsem Katka. 
GM Waterdrop CEE s.r.o.

Proč pracuju ve Waterdropu?

Protože to je ta nejlepší práce, kterou jsem si mohla představit. Mám vedle sebe ten nejúžasnější tým! Lidi nabyté energií, upřímností, dobrým srdcem a nezkrotnou dávkou černého humoru. Starám se o Waterdrop na třech trzích a spolu s naší bandou v kanceláři měníme svět. Opravdu!
Vidíme, že díky nám lidé mění pohled na nápojový průmysl. Baví nás překonávat výzvy a očekávání, pokořujeme předsudky, a u toho se neskutečně bavíme. Před třemi lety jsme se připojili k rakouské společnosti jako ten nejmenší trh s nejmenším potenciálem. Naše regiony (CZ, SK, PL) teď tvoří podstatnou část v celé mezinárodní struktuře a jsme rovnocennými partnery u kulatého stolu.

Co mě štve? 
Že s těmi správnými lidmi bychom mohli růst násobně rychleji. Jen je najít :)

Co si o práci u nás myslí náš tým?

Přidej se a dostaneš:

Kancelář v Brně

Office, ve kterém se rádi potkáváme.

Růst

Zamakej a rychle se posuneš nahoru.

Diverzitu 

Každý jsme unikát.

Podporu 

Pomáháme si, nejen v práci.

Pet-support 

Antistresový pes vždy po ruce.

Přímost 

Feedback tě posune, drby u nás nezaslechneš.

Přihodíme:

Stravenky

Příspěvek na plné bříško.

Bonusy

Dělíme se o úspěch.

Home office

Když potřebuješ změnu.

Multisport kartu

Ve zdravém těle zdravý duch.

Budget a slevy na produkty

Žízní u nás neumřeš.

Teambuildingy v zahraničí

Stejná parta, jiná země, nové nápady.

Večírky

Prý stojí za to, ale málokdo si je pamatuje.

Legendární snídaně

Ty si naopak pamatuje každý!

Humor

Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo.

Kdo nám chybí?

Teamlead Customer Service - RO

Brno

Full time

All the great people here at waterdrop® have been shaking up the beverage market with our innovative microdrinks that help people to drink more water in a fun, healthy and more sustainable way. We’re proud of the fact that we save tons of plastic bottles, carbon emissions and sugar content. After our rapid growth to 1 Million happy online customers, +18 stores, services in 4,000+ markets, many loyal corporate customers, 2 production facilities and 4 warehouses, we are now conquering the world - Therefore we need YOU, a passionate Customer Service Manager (m/f/d) for the RO market.

Learn more

Naše pravá ruka :) junior project manager

Brno

Full time

Do naší waterdropí rodinky chceme srdcaře, který na svých svěřených projektech pracuje svědomitě a důsledně, umí komunikovat s ostatními a baví ho výzvy. Dokáže koordinovat menší projekty v různých odvětvích. Ať se jedná o koordinaci zboží na našich eshopech, technické zastřešení fungování eshopu a jeho rozvoj, tvorba průzkumů a reportů. Naše pravá ruka u nás aktivně ovlivňuje fungování firmy na každodenní bázi.Jestli chceš svoje nápady ihned realizovat a nebojíš se změn? V tom případě jsi náš člověk!

Chci vědět víc

Sales assistant/
 Brigáda / Part time/ DPČ

Praha

OC Chodov

Do Prahy hledáme nadšence, které ho baví komunikovat s lidmi. Dokáže dobře poradit zákazníkům i zodpovědně se starat o běh kiosku v Praze na své směně. Nástup možný ihned. Baví tě se bavit se zákazníky? V tom případě jsi náš člověk!

Dozvědět se víc

Výpomoc v administrativě /
 Brigáda / Part time/ DPČ

Brno

Brigáda / Part time / DPČ

již obsazeno

Dozvědět se víc

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS
glasflasche waterdrop

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS