Teamwork makes the dream work.

Milujeme vodu.

Máme jasnou a cílevědomou vizi. Chceme pomáhat lidem pít víc vody udržitelným způsobem. Bez plastů, bez cukru, bez umělých barviv a chemických konzervantů. Kapsle z výtažků z ovoce a rostlin i skleněné a nerezové lahve mají kvalitu, za kterou s hrdostí stojíme my i víc než 1 milion našich zákazníků.

My (+ty) jsme Waterdrop.

Jsme součástí mezinárodního love brandu původem z Rakouska. Na denní bázi komunikujeme s ostatními waterdropáky po celém světě. Náš brand zná a miluje čím dál tím víc zákazníků a tak chceme náš tým rozšířit o další srdcaře. O další týmové hráče, kteří s námi budou na jedné lodi.

Na zdraví a na další úspěchy!

Kdo může v Brně říct, že má sexy kvalitní produkt, TOP marketing a raketovou rychlost růstu? My! Naše reklamy můžeš vidět všude.
Na Facebooku, Googlu, v televizi a třeba i ve filmu! V časopisech Harpers bazaar, Elle a dalších jsme jako doma. Produkty potkáš na eshopu, v retailu i v tisících domácnostech. 

Ahoj, já jsem Katka. 
GM Waterdrop CEE s.r.o.

Proč pracuju ve Waterdropu?

Protože to je ta nejlepší práce, kterou jsem si mohla představit. Mám vedle sebe ten nejúžasnější tým! Lidi nabyté energií, upřímností, dobrým srdcem a nezkrotnou dávkou černého humoru. Starám se o Waterdrop na třech trzích a spolu s naší bandou v kanceláři měníme svět. Opravdu!
Vidíme, že díky nám lidé mění pohled na nápojový průmysl. Baví nás překonávat výzvy a očekávání, pokořujeme předsudky, a u toho se neskutečně bavíme. Před třemi lety jsme se připojili k rakouské společnosti jako ten nejmenší trh s nejmenším potenciálem. Naše regiony (CZ, SK, PL) teď tvoří podstatnou část v celé mezinárodní struktuře a jsme rovnocennými partnery u kulatého stolu.

Co mě štve? 
Že s těmi správnými lidmi bychom mohli růst násobně rychleji. Jen je najít :)

Co si o práci u nás myslí náš tým?

Přidej se a dostaneš:

Kancelář v Brně

Office, ve kterém se rádi potkáváme.

Růst

Zamakej a rychle se posuneš nahoru.

Diverzitu 

Každý jsme unikát.

Podporu 

Pomáháme si, nejen v práci.

Pet-support 

Antistresový pes vždy po ruce.

Přímost 

Feedback tě posune, drby u nás nezaslechneš.

Přihodíme:

Stravenky

Příspěvek na plné bříško.

Bonusy

Dělíme se o úspěch.

Home office

Když potřebuješ změnu.

Multisport kartu

Ve zdravém těle zdravý duch.

Budget a slevy na produkty

Žízní u nás neumřeš.

Teambuildingy v zahraničí

Stejná parta, jiná země, nové nápady.

Večírky

Prý stojí za to, ale málokdo si je pamatuje.

Legendární snídaně

Ty si naopak pamatuje každý!

Humor

Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo.

Kdo nám chybí?

Key person RO market  / junior

Brno

Full time

All the great people here at waterdrop® have been shaking up the beverage market with our innovative microdrinks that help people to drink more water in a fun, healthy and more sustainable way. Therefore we need YOU, a passionate Customer Service Manager (m/f/d) for the RO market.

Learn more

Key person PL market / junior

Brno

Full time

All the great people here at waterdrop® have been shaking up the beverage market with our innovative microdrinks that help people to drink more water in a fun, healthy and more sustainable way. Therefore we need YOU, a passionate Customer Service Manager (m/f/d) for the PL market.

Learn more

Pravá ruka v backoffice se zkušenostmi v účetnictví

Brno

Full time

Do naší mladé waterdropí rodinky chceme srdcaře, který na svých svěřených úkolech pracuje svědomitě a důsledně, umí komunikovat s ostatními a rutina ho neodradí.  Jsou spolehlivost a pečlivost tvými silnými stránkami? U nás je uplatníš na 100%.

Dozvědět se víc

Copy writer RO market 

0

Part time

Nejsi copy paste člověk a baví tě překládat z angličtiny a dodávat textu ten pravý drive? Jsi kouzelník se slovy a dokážeš oslovit cílovku? Práce z domu nebo z kanceláře na dohodu nebo částečný úvazek tu je pro tebe :) 

Learn more

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS
glasflasche waterdrop

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS