Náš příběh:

Inspirace z nebes

Není tomu tak dávno, co byl mladý muž na cestě letadlem na jedno z jeho častých jednání. Martin byl téměř pořád na cestách, chtěl se starat o své zdraví a redukovat nápoje s cukrem nabízené na palubě letadla. OK, potom tedy voda! Bez ničeho.

„Proč neexistuje nějaký výrobek, který není v plastové lahvi nebo plechovce, pomůže mému zdraví a je tak malý, že ho můžu mít kdekoli s sebou?” myslel si Martin a během tohoto přemýšlení rozvíjel ideu jedné velké věci, která je docela malá:

Mikrodrink - to nejlepší ovoce a extrakty z rostlin komprimované ve formě malé kostky. Vše, co k tomu potřebuješ, je čerstvá voda.

Martin byl okamžitě touto myšlenkou ohromen, opustil svou práci, našel investory a vložil vše, co měl do výzkumu a vývoje svého nápadu.

Co opravdu potřeboval, byli dobří lidé v týmu. Proto přesvědčil svého bratra Henryho a jeho přítele Christopha, aby pracovali na plný úvazek jako jeho partneři.

To ale nebylo tak úplně snadné, Thomas Henry Wieser měl dobrou práci v Boston Consulting a Christoph Hermann byl vedoucím oddělení průmyslového designu Lovegrove v Londýně s mezinárodně uznávanou praxí.

Všichni tři se dali do práce a „myšlence, která spadla z nebes“ vytvořili pevnou půdu pod nohama.

"Místo tahání lahví vhazujte kostky"

Myšlenka je tak jednoduchá, že se člověk ptá, proč na to někdo nepřišel dřív? Odpověď: teprve po intenzivním výzkumu byl náš tým odborníků schopen vyvinout proces komprimace a z těch nejlepších druhů ovoce a rostlin jemně stlačit světově první mikrodrink.

Je naším posláním ti s waterdropem pomoci ke zdravějšímu životním stylu, podporovat tě v pravidelném pitném režimu a zároveň zbavit tebe i přírodu nepotřebných plastových lahví.

U nás hraje kvalita zdraví důležitou roli. A jde to docela jednoduše - v několika zdravých variantách chutí, které ti dodají vitamíny a antioxidanty. Samozřejmě bez cukru.

Máme toho ještě spoustu před sebou a těší nás, že jsi součástí naší cesty.

Osvěžující pozdravy
Martin Donald Murray (Zakladatel)

Na český trh Waterdrop s.r.o. vstoupil v květnu roku 2018 a přinesl s sebou široký sortiment mikrodrinků i se skleněnými lahvemi, designovými pouzdry a především úžasnou myšlenku a silnou víru ve změnu a redukci PET v nápojovém průmyslu. Zkrátka možnost zažít zcela nový způsob pití vody bez plastů, konzervantů a se spoustou vitamínů a antioxidantů.

"Já osobně říkávám, že jsem se do waterdrop® zamilovala třikrát. Poprvé okem, když jsem viděla design a čistotu provedení. Podruhé chutí, jakmile jsem ochutnala svou první kapsličku. A potřetí při poslechu co vše může waterdrop® změnit, jak se chová k přírodě a k lidem v ní, kteří neměli tak jednoduchý start, jako většina z nás."

Sice jsme na českém trhu pouze pár měsíců, ale už za sebou máme velká jména slavných osobností, firem i účast na mnoha eventech. Můžeme jmenovat kupříkladu Fabia youtube fest 2018, FOOD piknik na Ladronce. Zaujali jsme i taková média jako ELLE, VOGUE, Esquire, MF Dnes, rakouský Forbes.

Myšlenka která přišla z nebes dodává našemu týmu křídla a fantazii vynáší do oblak. Proto přinášíme nové druhy kapslí, nové variace chutí i další atraktivní doplňky. "Waterdrop® není jen o zdravém pití, vitamínech, minimalizaci plastů. Je o víře ve změnu, ve zlepšení, v nekonečný optimismus. Je to pro mě love brand, který má smysl."

Díky za tvůj zájem.
Kateřina Navrátilová
Managing director (CZ)

Objevuj naši skvělou nabídku 

Objednej svoji oblíbenou příchuť nebo zkus některý z našich setů!