Bez cukru,

méně plastu.

Pokušení je skutečné: ve světě prokletém cukrem a plastem, sáhnout po oblíbeném sladkém nápoji je snazší než kdy jindy. Každý si namlouvá, že jde jen o jednu lahev, a přitom jsme v oceánu nějakým způsobem nahromadili 171 bilionů kusů plastu.

Jak se můžeme zbavit lahví, které nám zamořují život cukrem a stále rostoucím množstvím plastu? No, my jsme tu s řešením.

Víš, že?

Do roku 2050 bude množství plastu v oceánech větší než počet ryb.

Každou minutu se použije 1,2 milionu plastových lahví. Pouze 9 % z nich se zrecykluje.

Je čas přehodnotit tvůj nápoj

Takto se podílíme my. Do teď jsme ušetřili přes:

28 883 150 plastových lahví

Naše odolné znovupoužitelné lahve ti pomáhají se snížením odpadu - nalij vodu, zabal s sebou, zopakuj!

Naše odolné lahve na vodu pro opakované použití ti pomohou snížit množství odpadu - použij znovu, naplň, opakuj!

Za každou zakoupenou lahev vyjmeme 2 plastové lahve ze životního prostředí.

Ale počkej, je toho víc!

Ve spolupráci s Plastic Bank nejenže vyjmeme dvě plastové lahve ze životního prostředí za každou prodanou Lahev, ale také těmito činy podporujeme cíle udržitelného rozvoje programu OSN.

Dej svým obalům druhou šanci. Stačí je vrátit do nejbližší prodejny a vyměň je za body.

Objev naše produkty a začni pít udržitelně ještě dnes!

Ať už se chystáš sportovat, nebo jen pečovat o svůj pitný režim - kryjeme ti záda. Prozkoumej naši širokou nabídku Nerezových a Skleněných Lahví a jejich Víček - každý si přijde na své!

Naším posláním je mít pozitivní dopad, ale sami to nezvládneme! Podívej se na další neziskové organizace, které hrdě podporujeme:

Další otázky?

Takto ušetříme 98 % plastu a CO2:

Plast:
Každá prázdná waterdrop® kapsle váží: 0,4 gramů
Každá 500 ml plastová lahev váží: 20 gramů

20 g - 0,4 g = 19.6 g / 20 g = 98 %

CO2:
CO2 na litr waterdrop®: 0,31 g
CO2 na litr PP lahve: 29 g

29 g - 0,31 g = 28,69 g / 29 g = 98,9 %

Zatímco některé společnosti získávají svůj odznak "bez cukru" tím, že jako alternativu používají palmový olej, my věříme v přirozenou chuť výtažků z ovoce a rostlin, doplněnou pouze trochou sladidla.

Naše kapsle jsou vyrobeny z polypropylenu (PP). Po zvážení možností jsme se rozhodli, že PP je nejekologičtější volbou, protože se nejsnáze recykluje, neuvolňuje toxiny, má relativně nízkou uhlíkovou stopu a je bezpečný pro lidské zdraví.

100% ano! Stačí je přinést do prodejny waterdrop®, kterou máš nejblíž, nebo poslat do naší brněnské kanceláře, a získáš 10 bodů za každou kapsli. Najdi nejbližší prodejnu tady.

Naše blistry lze recyklovat spolu s běžným plastovým odpadem v jakémkoli sběrném koši/odběrném místě plastů. Případně je můžeš vrátit v kterékoli naší prodejně za 10 bodů za kapsli, nebo poslat do naší brněnské kanceláře.

Nejbližší prodejnu najdeštady.

Snažili jsme se dělat vše pro to, abychom naše obaly vyráběli bez plastu, ale v současné době to bohužel není možné. Chuť a integrita našich výrobků je pro nás na prvním místě. Přesto neustále pracujeme na vývoji, experimentujeme s novými řešeními a doufáme, že brzy budeme bez plastu.

Protože naše Microdrinky neobsahují konzervační látky, každý waterdrop® je pečlivě zabalen do tenké kapsle, která chrání přírodní ovocné a rostlinné výtažky uvnitř. To nám pomáhá zaručit čerstvost našeho výrobku.