Inspirace z oblaků

Není tomu dávno, co se jeden mladý muž ocitl v jemu známé situaci: opět seděl v letadle a mířil do města, kde měl absolvovat kolečko schůzek. Ač byl neustále na cestách, byl odhodlaný zůstat v dobré kondici. Martin i tenkrát toužil nalézt v nabídce na palubě letadla drink, který by nebyl plný cukru. Jelikož se tak nestalo, zůstal jako obvykle u sklenky vody.

Z jednoduché otázky - proč zatím nikdo nepřišel s produktem, který by byl zdravý a zároveň rozmanitý, a který by si mohl pohodlně přibalit s sebou na cesty - mu v mysli začal klíčit nápad. Myšlenka dala do pohybu velkolepou ideu.

Mikrodrink – pouze ty nejlepší ingredience spojené v jedné malé krychli jednoduché pro převoz a vyžadující jen sklenku vody.

Uchvácen touto vizí dal Martin výpověď v práci, sehnal investory a věnoval všechen svůj čas a zdroje do rozvoje své myšlenky.

Inspirace, která přišla z oblaků, úspěšně přistála na pevné zemi a stala se partnerem pro ty, kteří chtějí žít zdravě.

waterdrop™, a je to v kapse

„Ten nápad byl tak prostý, že mě udivilo, že s ním nikdo nepřišel už dřív. Pravdou je, že předtím, než jsme se odhodlali vypustit první mikrodrink do světa, věnovali jsme dva roky intenzivnímu výzkumu a vývoji ve spolupráci s nejlepšími hráči evropského trhu.“

Martin Donald Murray (CEO)


„Naším cílem je napomoci zdravému životnímu stylu a inspirovat tě ke zvýšené konzumaci vody. Jsme také hrdí na to, že náš pečlivě vyvinutý produkt, je zároveň šetrný k planetě.

Kvalita a zdraví by měly dominovat našim životům.

Waterdrop nabízí chuti tvořené pečlivě vybranými kombinacemi výtažků ze superpotravin a dalších rostlin. Je samozřejmostí, že neobsahuje žádný cukr. V ČR začínáme a budeme rádi, když se k nám připojíte na naší cestě.“ 

Kateřina Navrátilová (Managing Director Waterdrop CZ)