Teamwork makes the dream work.

Milujeme vodu.

Máme jasnou a cílevědomou vizi. Chceme pomáhat lidem pít víc vody udržitelným způsobem. Bez plastů, bez cukru, bez umělých barviv a chemických konzervantů. Kapsle z výtažků z ovoce a rostlin i skleněné a nerezové lahve mají kvalitu, za kterou s hrdostí stojíme my i víc než 1 milion našich zákazníků.

My (+ty) jsme Waterdrop.

Jsme součástí mezinárodního love brandu původem z Rakouska. Na denní bázi komunikujeme s ostatními waterdropáky po celém světě. Náš brand zná a miluje čím dál tím víc zákazníků a tak chceme náš tým rozšířit o další srdcaře. O další týmové hráče, kteří s námi budou na jedné lodi.

Na zdraví a na další úspěchy!

Kdo může v Brně říct, že má sexy kvalitní produkt, TOP marketing a raketovou rychlost růstu? My! Naše reklamy můžeš vidět všude.
Na Facebooku, Googlu, v televizi a třeba i ve filmu! V časopisech Harpers bazaar, Elle a dalších jsme jako doma. Produkty potkáš na eshopu, v retailu i v tisících domácnostech. 

Ahoj, já jsem Katka. 
GM Waterdrop CEE s.r.o.

Proč pracuju ve Waterdropu?

Protože to je ta nejlepší práce, kterou jsem si mohla představit. Mám vedle sebe ten nejúžasnější tým! Lidi nabyté energií, upřímností, dobrým srdcem a nezkrotnou dávkou černého humoru. Starám se o Waterdrop na třech trzích a spolu s naší bandou v kanceláři měníme svět. Opravdu!
Vidíme, že díky nám lidé mění pohled na nápojový průmysl. Baví nás překonávat výzvy a očekávání, pokořujeme předsudky, a u toho se neskutečně bavíme. Před třemi lety jsme se připojili k rakouské společnosti jako ten nejmenší trh s nejmenším potenciálem. Naše regiony (CZ, SK, PL) teď tvoří podstatnou část v celé mezinárodní struktuře a jsme rovnocennými partnery u kulatého stolu.

Co mě štve? 
Že s těmi správnými lidmi bychom mohli růst násobně rychleji. Jen je najít :)

Co si o práci u nás myslí náš tým?

JAKUB

Customer care manager

Mám rád tu rozmanitost, každý den mě čeká něco jiného, jiná výzva. Baví mě komunikace se zákazníky. Kolektiv je tu TOP.

KATARÍNA

Projekt manager

Baví mě to, že každý den posouváme hranice možného. A když si myslíme, že to možné není, tak se obvykle pleteme nebo najdeme jiný způsob. Nebo třeba taky ne, ale i to je výsledek. :D
Co mě štve: Je ještě milión věcí, které můžeme dělat a zatím neděláme.

ANDREA

Finance manager

Lidi, kteří jsou součástí této firmy dělají z práce zážitek. Mam rada jejich humor i upřímnost. Ze zdánlivě neřešitelných situaci udělají vždy jen další výzvu a všechno spolu zvládnou.
Co mne štve: Že jsem je nepotkala dřív :D

LILLY

Social media manager

Baví mě možnost pracovat na věci, která má smysl. Každý den se posouvám v tom, co umím a tým, který tu máme je v podstatě druhá rodina. Co mě štve: Každý den něco jiného :D

ARTUR

Customer care PL

Mám skutečný vliv na aktivitu naší společnosti a díky tomu její úspěchy jsou zároveň mými úspěchy. Kromě toho skvělý tým, který vždycky pomůže, když je člověk v maléru. Co mne štve: vstávání ráno, rád spinkám

TY ?

Přidej se a dostaneš:

Kancelář v Brně

Office, ve kterém se rádi potkáváme.

Růst

Zamakej a rychle se posuneš nahoru.

Diverzitu 

Každý jsme unikát.

Podporu 

Pomáháme si, nejen v práci.

Pet-support 

Antistresový pes vždy po ruce.

Přímost 

Feedback tě posune, drby u nás nezaslechneš.

Přihodíme:

Stravenky

Příspěvek na plné bříško.

Bonusy

Dělíme se o úspěch.

Home office

Když potřebuješ změnu.

Multisport kartu

Ve zdravém těle zdravý duch.

Budget a slevy na produkty

Žízní u nás neumřeš.

Teambuildingy v zahraničí

Stejná parta, jiná země, nové nápady.

Večírky

Prý stojí za to, ale málokdo si je pamatuje.

Legendární snídaně

Ty si naopak pamatuje každý!

Humor

Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo.

Kdo nám chybí?

Teamlead Customer Service - POLISH

Brno

Full time

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Dozvědět se víc

Project manager CEE

Brno

Full time

Do naší waterdropí rodinky chceme srdcaře, který na svých svěřených projektech pracuje samostatně, umí komunikovat s ostatními a baví ho výzvy. Dokáže koordinovat menší i větší projekty v různých odvětvích. Ať se jedná o vstup brandu na další trh a nebo technické zastřešení fungování eshopu a jeho rozvoj. Projektový manager u nás aktivně ovlivňuje fungování firmy na každodenní bázi.Jestli chceš svoje nápady ihned realizovat a nebojíš se změn? V tom případě jsi náš člověk!

Chci vědět víc

Sales assistant/
 Brigáda / Part time/ DPČ

Praha

OC Chodov

Do Prahy hledáme nadšence, které ho baví komunikovat s lidmi. Dokáže dobře poradit zákazníkům i zodpovědně se starat o běh kiosku v Praze na své směně. Nástup možný ihned. Baví tě se bavit se zákazníky? V tom případě jsi náš člověk!

Dozvědět se víc

Výpomoc v administrativě /
 Brigáda / Part time/ DPČ

Brno

Brigáda / Part time / DPČ

Do Prahy hledáme nadšence, které ho baví komunikovat s lidmi. Dokáže dobře poradit zákazníkům i zodpovědně se starat o běh kiosku v Praze na své směně. Nástup možný ihned. Baví tě se bavit se zákazníky? V tom případě jsi náš člověk!

Dozvědět se víc

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS
glasflasche waterdrop

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS