Drink More Water,
cherish yourself.

Proč právě waterdrop®?

Výtažky z ovoce
a rostlin

Osvěžující
chuť

Cenné vitamíny,
bez konzervantů

Skvělá alternativa
slazených nápojů

Kdekoliv
a kdykoliv

Udržitelná varianta
pitného režimu

Vítej ve světě waterdrop®

Zajímají tě o našich produktech bližší informace? Mrkni níže, kde ti na pár základních věcí odpovíme.

Korunka ke korunce

Přesně proto tu máme sety. Nejenže v nich najdeš různé kombinace příchutí, ale cena jednoho dropu je výrazně nižší než koupě slazených ochucených nápojů v plastové lahvi. Jakou variantu si vybereš je zcela na tobě. Za nás je to jednoznačně Family set.

Udržitelnost nám koluje v žilách

Možná si říkáš, jak můžeme být udržitelní. Věř tomu nebo ne, ale naše kapsle jsou vytvořeny z recyklovatelného PET a váží méně než víčko od plastové lahve. Zároveň tě chceme podpořit i tím, že prázdné kapsle můžeš vrátit a za ně získat body do věrnostního Klubu, za které si můžeš postupně vybírat odměny. Navíc jí jdeme i napřed se spoluprací s Plastic Bank, o které se dočteš více ZDE.

Bez cukru, se stopovými prvky sladidel

Ano, je to tak. Ve většině našich Microdrinků najdeš minimální množství sukralozy. Pokud zrovna nejsi fanoušek sukralozy, můžeš ji vyměnit za variantu se stévií. Slyšíme zpětnou vazbu našich zákazníků a díky tomu se posouváme dál. #prostediky

V chuti je síla

Krása našich Microdrinků, Microenergy a Microtea je v jejich chuti. Ať už kvalitním obsahem, nebo tvou možností si zvolit intenzitu chuti podle sebe. Máš raději slabší chuť ve vodě, nebo preferuješ pořádnou intenzivní vlnu, kterou si tvé chuťové pohárky budou pamatovat delší dobu? Tohle můžeš ovlivnit hlavně ty...drop po dropu. Jaké je ideální množství vody se dozvíš níže ve FAQs.

Není to jen dámská záležitost

Naše portfolio se neustále rozšiřuje a to i neutrální nabídka pro pány. Barevně vyvážené doplňky, jak to mají pánové rádi a trocha dávky energie v podání našich Microenergy drinků. Pánové, už jste si si vybrali svého favorita?

Ochutnávkový set

18 ks Microdrinků
Pij studené

369 Kč

KUP NYNÍ

Ochutnávkový set velký

24 ks Microdrinků
Pij studené

489 Kč

KUP NYNÍ

Welcome set

Ochutnávkový set + 600 ml skleněná lahev
Kartáč na lahve

949 Kč

KUP NYNÍ

Basic set

600 ml skleněná lahve
Kartáč na lahve

719 Kč

KUP NYNÍ

Ochutnávkový set se skleněnou lahví

600 ml nebo 1 l skleněná lahev
18 ks Microdrinků

859 Kč

KUP NYNÍ

Mocktail set 3+1

48 ks waterdrop® v jednom setu
NERO, SHIRO nebo ORO 12 ks zcela zdarma

537 Kč

KUP NYNÍ

Další otázky?

Přidej se k nám!

Sleduj nás na sociálních sítích a nepropásni novinky, oznámení, akce a mnohem víc! Naše skvělá komunita se těší, až tě přivítá!