Drink More Water,

make it count.

Hydrataci máš na dosah ruky

Zdokonal svou cestu za lepší hydratací pomocí waterdrop® Hydration aplikace. Užívej si personalizované funkce pro identifikaci a zlepšení tvých pitných návyků přizpůsobených tvému tělu a potřebám.

Stáhni zdarma pro iOS a Android.

Posuň svou hydrataci na vyšší úroveň

waterdrop® Hydration aplikace ti pomáhá se sledováním a dodržováním tvého denního příjmu tekutin, připomíná ti pít a podporuje tě v plnění tvých cílů, doušek po doušku.

PŘIPOMÍNÁ

Pravidelné upomínky, které ti pomohou dodržovat tvé cíle - doušek po doušku.

SLEDUJE

Sleduj a měj přehled o svých návycích pitného režimu 24/7 a dosáhni svých cílů.

VYZÝVÁ

Prozkoumej všechny výzvy v rámci aplikace, sbírej exkluzivní Klubové body a vyměň je za doplňky zdarma.

Další otázky?

Naše waterdrop® Hydration aplikace je ke stažení v následujících zemích: Austrálie, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Irsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Spojené státy, Srbsko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko.

waterdrop® Hydration aplikace je kompatibilní s operačními systémy iOS i Android. Uživatelé iOS si ji můžou stáhnout do iPhonu nebo iPodu Touch s operačním systémem alespoň iOS 14. Uživatelé systému Android si ji můžou stáhnout do chytrého telefonu s operačním systémem Android minimálně ve verzi 8. Bohužel waterdrop® Hydration aplikace není v současné době optimalizována pro tablety nebo jiný software než Android nebo iOS.

Upomínky můžeš nastavit v sekci „Nastavení“ kliknutím na „Obecné“ a zapnutím možnosti „Upozorňování pro pití více vody!“. Jakmile to uděláš, budeš moct nastavit frekvenci a čas, kdy chceš dostávat upozorňování pro pití více vody!

Tvůj denní cíl hydratace se vypočítá na základě údajů, které zadáš po přihlášení (věk a hmotnost), ale tuto hodnotu si můžeš upravit tak, že přejdeš do „Nastavení“ a poté do „Obecné“. Existují také různé faktory životního stylu, které ovlivňují tvůj cíl, například sportování a místa s vyššími teplotami, než na které je naše tělo zvyklé.

Pravidelným sledováním svého pitného režimu jsi na správné cestě k získání bodů do waterdrop® Klubu. S naší aplikací můžeš získávat body dvěma způsoby: - Zaprvé můžeš sbírat body s každým dosažením nové úrovně hydratace.- Za druhé, s každým získaným odznakem automaticky získáváš body.

Další informace o tom, co přesně jsou úrovně a odznaky, najdeš TADY. Nezapomeň používat své LUCY® Chytré Víčko, pokud ho máš. Můžeš získat i dvojnásobný počet bodů při používání LUCY® Chytrého Víčka. Dvojnásobek bodů, dvojnásobek zábavy!