Jak jsem zažila svůj první Waterdrop moment

Jak jsem zažila svůj první Waterdrop moment

.
Věrnostní program Waterdrop klub Načítání Jak jsem zažila svůj první Waterdrop moment 3 minut Další RUNNING 2

Povím vám nyní příběh nápadu a příběh naší české větve.

Jak to všechno začalo? Martin létal často letadlem a vždy dostal na výběr vodu, limonády s cukrem, nebo džus. V jeho nabitém kalendáři nebyl čas pro přípravu kvalitního jídla, nebo pití. Zamotal se tak do koloběhu fast foodů a nekvalitních potravin i nápojů plných chemie. O produkci plastu ani nemluvě. Až si řekl, že to přeci musí jít i jinak a napadla ho kapsle bez konzervantů a bez cukru. Od myšlenky až po první kapsli cesta trvala dva roky. A nebylo to jednoduché. Investoval nejen své úspory, byl tak pohlcen, že svým nadšením nakazil i svého bratra a také designéra z jednoho londýnského studia. Ve třech se to lépe táhne, a tak tito tři nadšenci zformovali začátek lovebrandu, který nyní funguje už téměř po celé Evropě.

A naše česká větev?

Na počátku myšlenky stál vizionář a člověk, který tehdy ještě pouze rakouské značce Waterdrop pomáhal s obalovými materiály a s vývojem balení. Miroslav Hanák chtěl šířit myšlenky waterdropu i v Česku, a protože má svou vlastní velkou firmu…. Vstoupila jsem do hry i já. Ve chvíli, kdy jsem z přesvědčení dávala výpověď a chtěla hledat společnost s ekologickou vizí, společnost se zodpovědným přístupem a s produktem mě blízkým.

Do waterdropu jsem se zamilovala třikrát. Poprvé, když jsem slyšela myšlenku redukce plastového odpadu, ekologii transportu, pěstování potravin a chráněných dílen. Podruhé, když jsem uviděla design výrobků a promyšlenost výroby. A potřetí, když jsem přivoněla k rozpouštějící se kapsli a ochutnala. Nebudu vám lhát, myšlenka „lepšího šumáku“ v mé hlavě byla. Ale to, že zažiji svůj první „waterdrop moment“ jsem nečekala. Ovocná vůně i chuť mě zkrátka dostala do hry.


Prvním obrovským úkolem bylo vedle zbudování fungujícího eshopu i zbudování kvalitního týmu, který bude zažívat svůj waterdrop moment každý den. V Česku jsme malý kolektiv a o to důležitější je každý jeho člen. Snažili jsme se vytvořit stabilní tým plný pozitivní energie. Podařilo se nám však něco jiného, něco, co jsme ani nečekali. Za rok a půl fungování v Česku v kanceláři waterdropu vznikl naprosto nový vesmír fungující podle svých pravidel. Vesmír, ve kterém se těšíte na nový den a na další objevování. 

Waterdrop je produkt, který má smysl. Srovnejte sami výhody a nevýhody ochucené vody v plastu a kapsle waterdrop.