První hit tohoto léta

První hit tohoto léta

.

Léto sice ještě nezačalo, ale letní počasí se již projevilo a připravilo malou ochutnávku toho, na co se můžeme těšit v nadcházejících týdnech. K horkému počasí patří perfektní nápoj, který během vysokých teplot osvěží a také vytvoří tu správnou letní atmosféru.

Ledový čaj je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších letních nápojů, který se těší popularitě po celém světě. Podle statistik se ročně vypije více než 2,2 miliardy litrů ledového čaje a jeho obliba stále roste. Ledový čaj je nejen osvěžující, ale poskytuje také řadu zdraví prospěšných látek, což z něj činí ideální nápoj pro letní dny.

 

Příprava domácího čaje je trochu náročnější, ale jeho jedinečná chuť za to rozhodně stojí. Pro rychlou obměnu je tu Microdrink ICE TEA od waterdrop®, který představil novou příchuť RASPBERRY. Díky dokonalé kombinaci trpké maliny a kvalitního černého čaje osvěží a povzbudí tělo i mysl během horkých letních dnů. A hlavně, je bez cukru a plný ovocné chuti.

Nový Microdrink ICE TEA RASPBERRY je ideálním společníkem na cesty nebo výlety k vodě. Stačí vhodit kapsli do vody a zažít chuť malin spolu s jemným aroma černého čaje. Dokonalý drink se nejlépe pije z nádherné skleněné lahve. Vychutnat si ho můžeš třeba z limitované edice Skleněné Lahve Summer Ombre ve svěžích letních tónech, která doplní každý outfit.

Přivítejme léto ve velkém stylu!